Bayburt Digiturk Bayileri

Sizlerde bütçenize uygun bir tercih yapmak ve eski TV yayınlarından kurtulmak istiyorsanız tamda size göre paket ve kampanyalarımız mevcut. Sizlerde verdiğimiz numaralar üzerinden Digiturk Müşteri Temsilcileri ile iletişime geçerek paketleri öğrenebilir ve hiç yorulmadan abonelik işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Web

Bayimiz sizlere her zaman en iyi kalite ile hizmetler vermekte. Bayimizin verdiği hizmetlerden sizlerde en iyi şekilde yararlanabilir ve paket ile kampanyaların tadını doyasıya çıkartabilirsiniz. Sizler için bir yapılmış bir çok paket ve kampanya var bunlardan bir tanesini seçmek ve abone olmak ile başlayabilirsiniz. Ayrıca abonelik işlemleri eskisinden daha kolay. Sizlerde Bayburt Digiturk Bayi Telefon numaraları üzerinden Digiturk Müşteri Temsilcileri ile iletişime geçerek abonelik işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde  yapabilirsiniz. Bununla birlikte abone olduğunuz zaman sizleri abonelik süresi boyunca bir çok hediye bekliyor olacak.

Abone olduğunuz zaman kurulum için gelen Bayburt Digiturk Teknik Servis ekiplerinin sizlere sağlamış olduğu ekipmanlar tamamen ücretsizdir. Ayrıca kurulum sırasında sunulan uydu alıcısı ve çanak hediyemizdir. Verdiğimiz numaralar üzerinden sizlerde Digiturk Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek abonelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

5.00 avg. rating (99% score) - 1 vote